• Dr. Özgür Turgay Dr. Özgür Turgay Yönetim Kurulu Başkanı

  1974 yılında Gaziantep’te doğdu. İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nden 1997’de mezun oldu. Bahçeşehir Üniversitesi MBA programını tamamladı. Türkiye’nin modern acil sağlık hizmetleri sektörünün duayenlerinden. İş hayatına 1996’da henüz tıp öğrencisiyken Medline’da başladı. Sırasıyla ambulans doktoru, acil servisler koordinatörü, satış ve bilişim teknolojilerinden sorumlu genel müdür yardımcılığına kadar yükseldi. 2008 yılında Acıbadem Mobile şirketinin kuruluşunda CEO ve icra kurulu üyesi olarak yer aldı. 2014 yılına kadar Acıbadem Sağlık Grubu’nda icra kurulu üyeliği yaptı. Fortune Magazine’in “Most Successful and Inspiring 40 CEOs under 40” listesine 2011, 2012 and 2013 yıllarında üç yıl üst üste seçildi. 2014 yılından itibaren “melek yatırımcı” olarak bilişim teknolojileri ve modern sağlık yönetimi sistemleri konularında yatırımlara yöneldi. Halen Wellpoint Şirketler Grubu’nda; Platform OSGB, Akademi Acil Durum Kurumsal Eğitim Merkezi, Unicall Bireysel Sağlık Yönetimi Sistemleri, Mobil Care Evde Sağlık Hizmetleri ve Curative Dijital Pazarlama Ajansı şirketlerinin yönetim kurulu başkanlıklarını sürdürüyor. Evli; iki çocuk babası. İngilizce ve Almanca biliyor.

 • Mustafa Demirci Mustafa Demirci Genel Müdür

  1977 yılında Balıkesir’de doğdu. Marmara Üniversitesi Anestezi Bölümü’nü 1998’de; Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nü 2006’da bitirdi. İş Sağlığı ve Güvenliği üzerine yüksek lisans derecesini Yeni Yüzyıl Üniversitesi’nden 2012 yılında aldı. İş hayatına 1998’de ambulans sağlık teknisyeni ve anestezist olarak Medline’da başladı. Ardından 2007 yılına kadar sırasıyla sağlık teknisyenleri sorumlu müdürlüğü, Ankara bölge operasyon müdürlüğü, hastaneler ve anlaşmalı kurumlar yöneticiliği ve tüm Türkiye operasyon denetim müdürlüğü görevlerinde bulundu. İlkyardım Eğitmenliği, Ulusal Medikal Afet Yönetimi ve 6 Sigma Süreç Analizi sertifikaları sahibi; ayrıca İSO 9001 İç Denetçilik, Etkili Zaman Yönetimi, Satışta Etkinlik, Takımdaşlık, Kar Arttırma Yöntemleri, Satış Koçluğu ve Müzakere Becerileri eğitimleri aldı. Evli; bir çocuk babası. İngilizce biliyor.

 • Dr. İlker Abalı Dr. İlker Abalı İş Sağlığından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı

  1975 yılında Mersin’de doğdu. İlk orta lise öğrenimini İzmir Karşıyaka'da tamamladı. 2001 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 1998-2008 yılları arasında Medline’da sırasıyla alarm merkezi operatörü, alarm merkezi doktoru, ambulans doktoru, alarm merkezi müdürlüğü görevlerinde bulundu; operasyon müdürlüğüne kadar yükseldi. 2008-10 yılları arasında Acıbadem Mobil’de operasyon müdürlüğü yaptı. 2010 yılından bu yana Wellpoint’te sağlık hizmetlerinden sorumlu genel müdür yardımcılığı görevini ve grup şirketlerinde medikal içerik üretim ekibinin yöneticiliğini birlikte yürütüyor. Evli, iki çocuk babası. İngilizce biliyor.

 • Mustafa Torun Mustafa Torun Finans Direktörü

  1968 yılında İstanbul’da doğdu. Istanbul Üniveristesi İşletme Fakültesi’ni bitirdi. İş yaşamına 1989 yılında Koçak İlaç’ta başladı, ardından Dünya Gazetesi’nde çalıştı. Türkiye’nin ilk hazır kahve markası olan Ferrera’nın lansmanında ve marka olarak yerleştirilmesinde çalıştı; bayi teşkilatı oluşturulması ve organizasyonel yapılanmasında görev aldı. 1998 yılında Medline’da Mali İşler Müdürü olarak işe başladı. 2001 yılında Esas Holding ile gerçekleştirilen şirket birleşmesinde hem finansal, hem de idari olarak aktif sorumluluk aldı. 2008 yılı sonunda kadar burada görevini sürdürdü. 2009 yılı itibarı ile Acıbadem Mobil’e geçti ve 2014’e kadar burada çalıştı. Eylül 2014’ten bu yana Wellpoint Şirketler Grubu’nda Mali İşler Direktörü olarak görev yapmaktadır. Evli, bir çocuk babası. İngilizce biliyor.

 • Didem Kulğı Karakaya Didem Kulğı Karakaya Satış ve İş Geliştirme Grup Başkanı

  Profesyonel kariyerinde 16. yılını dolduran Didem Kulğı Karakaya, İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nden mezun olmuştur. Koç Üniversitesi’nde Executive MBA yaparak, Georgetown Üniversitesi McDonough School of Business Executive Education’da Uluslararası İşletme Programı’nı tamamlamıştır. Aynı zamanda International Coaching Federation’dan ( ICF) akredite profesyonel bir koç olan Didem Kulğı Karakaya; özel yaşamında ise evli ve 8 yaşında bir kız çocuğu annesidir. Kariyer hayatı boyunca Garanti Bankası, Avon, Estee Lauder, Bioderma, Reckitt Benckiser ve son olarak da Ales Groupe (Lierac&Phyto&Jowae) şirketlerinde çalışarak uzun yıllardır sağlık sektöründe hekim, eczacı ve diğer sağlık personelleri ile işbirliği içerisinde çalışmıştır. Çalıştığı süreler boyunca satış, finans, pazarlama, ticari pazarlama, iş geliştirme ve eğitim alanlarında yöneticilik rolleri olan Sayın Karakaya, son üç yıldır Ales Groupe şirketinde Satış ve Pazarlama Direktörü görevinde olup, şirketin tüm iş birimlerinin yönetiminden sorumlu olarak çalışmıştır.

 • Suna Erkal Varal Suna Erkal Varal Pazarlama ve Müşteri İlişkileri Direktörü

  Lise eğitimini Özel Saint Benoit Fransız Lisesi’ nde tamamlamış olup Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklam, Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden 1999 yılından mezun olmuştur. Evlidir ve tek yumurta ikizi erkek çocuk annesidir. İleri seviyede İngilizce ve Fransızca, orta seviyede de İspanyolca bilmektedir. 1999 yılında iş hayatına atılarak sırası ile Uzel Holding, KVK Teknoloji Ürünleri ve Legrand Bufer Elektrik firmalarında çalıştı. 2003 yılında Sandoz İlaç’ ta İletişim Müdürü olarak çalışmaya başlayarak sağlık sektörüne giriş yaptı. Sağlık alanında birçok farkındalık projesi, ürün lansmanları, pazar erişim, medikal pazarlama ve iletişim çalışmalarına liderlik etti.   10 senenin ardından dünyanın lider medikal teknoloji şirketlerinden Medtronic’ e geçerek PR ve İletişim Müdürü olarak çalışmaya başladı. Türkiye’ de medikal teknoloji alanının sağlık sektörünün önemli bir bileşeni olarak konumlandırması amacıyla birçok proje yürüttü. Takiben Orta Doğu, Afrika ve Orta Asya’ yı da içine alan bölgesel role terfi etti.  Aynı zamanda da Araştırmacı Tıp Teknolojileri Derneği (ARTED) İletişim Komitesi’ nde de aktif olarak çalışarak medikal cihaz sektörüne yönelik birçok proje ve programa liderlik etti.